جومیار، قالب و افزونه های جوملا
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

قوانین و مقررات سایت

کاربرانی که تمایل به استفاده از محصولات سایت جومیار را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه کرده سپس اقدام به خرید از سایت کنند. خرید از سایت جومیار به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
ماده ١-کلیه کاربران برای استفاده از محصولات سایت باید عضو سایت شوند و به راحتی با ورود به بخش عضویت سایت با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، شماره تماس، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت به ایمیل آنها ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تکمیل می کنند.
تبصره ١- اشخاص حقیقی فقط حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره ٢- عضویت در سایت جومیار دلیل بر قبول و پذیرفتن مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نمی باشد.
تبصره ٣- کاربر باید در حفظ نام کاربری و کلمه عبود دقت داشته باشندو چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای یاد آوری مجدد و اخذ کلمه عبور جدید وارد بخش یاد آوری نام کاربری و کلمه عبور شوند.
تبصره ۴- کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نماید ،لینک تایید ثبت نام و حتی لینک دریافت محصول به ایمل کاربر ارسال میشود و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربرمی باشد.
تبصره ۵- عضویت برای تمامی کاربران سایت رایگان میباشد و کلیه کاربران موظف هستند کلیه درخواست های پشتیبانی خود (خرید، بررسی سفارش، پشتیبانی و …) را از طریق بخش تیکتینگ سایت ارسال کنند و هیچ گونه خدماتی به صورت تماسی، پیامکی داده نمی شود.
تبصره ۶- به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام کاربری ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و سایت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
ماده ٢- کلیه افراد برای دریافت محصولات حتماً باید در سایت عضو باشند تا توانای دریافت محصولات رایگان و تجاری را داشته باشند
ماده ٣: کاربر برای دریافت هر محصول باید مراحل زیر را دنبال کند
الف- به صفحه کالا و محصول ارائه شده در سایت مراجعه کند
ب- مبلغ تعیینی( یا اعمال تخفیف) برای محصول به ‌صورت آنلاین به حساب سایت جومیار واریز می شود
ج- ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در پایان مراحل خرید به کاربر نشان داده میشود و یا در قسمت محصولات شما قابل دریافت است و در صورت تمایل برای شما ارسال میگردد
تبصره ١- ارسال رسید محصول بعد از اتمام مراحل خرید به کاربر نشان داده میشود
تبصره ٢- جومیارهیچگونه مسولیتی در قبال خرید اشتباه کاربر ندارد و کاربر قبل از خرید با دقت محصول خود را انتخاب کنند.
تبصره ٣- پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باش باید با دقت کالا خود را انتخاب کنید.
ماده ۴- رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، جومیار در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره ١- نامی که روی رسید خرید کاربر چاپ میشود، نامی است که کاربر در زمان عضویت به شرکت ارائه داده است. بنابراین سایت در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد
ماده ۵- اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین جومیارمسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
ماده ۶- سایت به منظور تعمیرات در زمان های مشخص با اطلاع قبلی غیر فعال میشود و کاربر حق اعتراض ندارد
تبصره ١- جومیار این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید.
ماده ٨- کاربر عضو نباید در هر قسمت اظهاراتی (Comment ) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود.
تبصره ١- سایت هیچگونه مسئولیتی برای نظرات کاربران ندارد و نظرات کاربران با نظر مدیرت حذف میشود و کاربر مسئولیت مستقیم نظرات خود را به عهده دارد

 

0