جومیار، قالب و افزونه های جوملا
0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

آموزش جوملا

در حال نمایش 15 نتیجه

آموزش جوملا،آموزش تصویری جوملا فارسی،آموزش JOOMLA فارسی،آموزش کامل جوملا

جوملا یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و رایگان است که به راحتی به شما توانایی ساخت سایت های قدرتمند فروشگاهی ، شرکتی، سازمانی و خبری را میدهد. شما به راحتی میتوانید هر سایتی را با هر امکاناتی چه در بخش کلان و سازمانی و چه سایت استارتاپی با جوملا راه اندازی کنید.جوملا درعین سادگی و کاربرپسندی بسیار محبوبیت زیادی در بین کاربران جوملا پیدا کرده است.شما برای اینکه بخواهید یک سایت را با جوملا طراحی کنید نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی نیستید و به راحتی میتوانید بعد از مشاده آموزش جوملا فارسی که توسط آکادمی آموزش جوملا فارسی جومیار تهیه شده یک سایت را به راحتی صفر تا صد پیاده سازی کنید.
شما براحتی می توانید سایت خود را با استفاده از جوملا راه اندازی کنید. جوملا از امکانات کافی برای راه اندازی یک سایت برخوردار است. اما اگر نیاز به امکانات بیشتری داشتید می توانید از قالب‌ها و افزونه‌های جوملا نیز استفاده کنید.

ما برای راحتی کار کاربران جومیار که بتوانند سایت های شرکتی و فروشگاهی و … خود را که مناسب هر کسب و کاری است پیاده سازی کنند،مجموعه کامل از بهترین قالب های شرکتی، قالب های فروشگاهی،خبری، ورزشی، گردشگری و قالب های آموزشی و دانشگاهی برای شما جمع آوری کردیم تا بتوانید بعد از مشاهده دوره های آموزش های تصویری JOOMLA و بالا رفتن مهارت ساخت سایت با جوملا سایت جوملایی خود را به راحتی پیاده سازی کنید.

در آکادمی آموزش جوملا فارسی تصمیم گرفتیم جوملا را در بخشهای کلی آموزش دهیم و نکات و موارد کلیدی که شما در ساخت سایت با جوملا با آن مواجه میشوید را بیان کنیم و به بیان کلیات و جزئیات بخش های جوملا، تنظیمات اولیه جوملا،معرفی فیلدهای عضویت و نصب جوملا تنظیمات و آموزش پیشرفته جوملا پرداختیم، تا افرادی که به تازگی با سیستم مدیرت محتوای جوملا آشنا شده اند به راحتی بتوانند این سی ام اس قدرتمند را بشناسند و به راحتی سایت جوملایی خود را پیاده سازی کنند.